Опис
| Вага | 280 г |
| Вага брутто | 322 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 104 мм |
| Довжина паковання | 14 см |
| парні номери артикулів | CL0484 |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- NISSAN MURANO II (Z51)
- NISSAN 56261-1AA0A