Опис
| Вага | 263 г |
| Вага брутто | 320 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 85 мм |
| Довжина паковання | 14 см |
| парні номери артикулів | CL0478 |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- NISSAN MURANO I (Z50), TEANA I (J31)
- NISSAN 54618-CA010
- RB N27J31ER RBI
- 555 SL-4945R 555