Опис
| Вага | 309 г |
| Вага брутто | 364 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина паковання | 21,5 см |
| парні номери артикулів | CL0421 |
| Розмір нарізі 1 | M10xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
- MAZDA 6 Hatchback (GH), 6 Ліфтбек (GH), 6 Універсал (GH)
- MAZDA GS1D-34-150
- ASH 106-03-323R ASHIKA
- 555 SL-1790R 555
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CL0420
- Стан
- Нове
- Сторона встановлення
- Передня