Опис
| Вага | 671 г |
| Вага брутто | 721 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Зовнішній діаметр | 76,5 мм |
| Монтажна ширина | 37 мм |
| парні номери артикулів | GV0299 |
| Ширина паковання | 8,7 см |
- Hyundai/Kia/Mobis 55275-3S000
- MND DCC010174 MANDO
| Вага | 671 г |
| Вага брутто | 721 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Зовнішній діаметр | 76,5 мм |
| Монтажна ширина | 37 мм |
| парні номери артикулів | GV0299 |
| Ширина паковання | 8,7 см |