Опис
| Вага | 3200 г |
| Вага брутто | 4300 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| парні номери артикулів | CQ0319L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- TOYOTA 48068-06090, 48068-07030
- CT CQT-26R CTR
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CQ0319R
- Стан
- Нове