Опис
| Вага | 565 г |
| Вага брутто | 626 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 17 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина паковання | 28,5 см |
| Загальна довжина | 309,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.25 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- Hyundai/Kia/Mobis 57724-07100, 57724-07101