Опис
| Вага | 606 г |
| Вага брутто | 667 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16,5 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Загальна довжина | 331,8 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- MITSUBISHI MR519046