Опис
| Вага | 668 г |
| Вага брутто | 711 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Довжина | 173,5 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Загальна довжина | 229,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- SSANGYONG KYRON
- SSANGYONG 45505-09501