Опис
| Вага | 492 г |
| Вага брутто | 533 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 15,5 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина паковання | 22,5 см |
| Загальна довжина | 213,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
- Hyundai/Kia/Mobis 57724-1Y600