Опис
| Вага | 865 г |
| Вага брутто | 945 г |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина паковання | 26,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0202L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 10 см |
- KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
- Hyundai/Kia/Mobis 55260-4D000