Опис
| Вага | 4080 г |
| Вага брутто | 5180 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0093L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
- DAEWOO LEGANZA (KLAV)
- GENERAL MOTORS 96213118
Характеристики
- Виробник
- CTR (Корея)
- Каталоговий номер
- CQ0093R
- Стан
- Нове