Опис
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 8 мм |
| колір | червоний |
| Тип ядра | індукція |
| Основна специфікація | феромагнітний компаунд з обмоткою з нержавіючої сталі |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас F, тип 4 |
| Температурний діапазон | -50°C ÷ 250°C |
| Тип кабелю свічки | K023 |
| Довжина (см) | 45 40 40 50 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | - |
| Довжина (см) | - |
| виконання | 0,0 |
| OEM дизайн | 0,0 |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 77 х 210 |
| Вага упаковки | 0,31 кг |
| EAN | 8595141016352 |
| Виробник | Модель | Тип | Рік | Двигун |
|---|---|---|---|---|
| LADA | 2107 (VAZ 2107) | 1.7i 8V MPI (1690ccm 59kw | ) 06.02 - | VAZ 21073 |
| LADA | Lada 4x4 3D | 1.7 LPG (1690ccm 57kw | ) 01.03 - | VAZ 21214 |
| LADA | Lada 4x4 3D | 1.7i 8V MPI (1690ccm 60kw | ) 01.03 - | VAZ 21214 |
| LADA | Lada 4x4 5D | 1.7i 8V MPI (1690ccm 60kw | ) 01.03 - | VAZ 21214 |
| LADA | Lada 4x4 M | 1.7i 8V MPI (1690ccm 60kw | ) 01.12 - | VAZ 21214 |
| LADA | Lada 4x4 Urban | 1.7i 8V MPI (1690ccm 60kw | ) 10.14 - | VAZ 21214 |
| LADA | Nadezhda (2120) | 1.7 i MPI (1690ccm 59kw) | 12.'99 - | VAZ 21214 |
| LADA | Niva (2121, 21214 ) | 1.7 LPG (1690ccm 57kw) | 09.'02 - | VAZ 21214 |
| LADA | Niva (2131) | 1.7i 8V MPI (1690ccm 6 | 0kw) 99 - | VAZ 21214 |
| LADA | Niva Chevrolet | 1.7i 8V MPI (1690ccm 59kw | ) 09.02 - | VAZ 2123i |
| LADA | Niva II (2123) | 1.7i 8V MPI (1690ccm 59kw) | 09.'02 - | VAZ 21214 |
| LADA | Niva II (2123) | 1.7i 8V MPI (1690ccm 6 | 0kw) 98 - | VAZ 2123 |
| LADA | Niva Pick Up (2329) | 1.7i 8V MPI (1690ccm 6 | 0kw) 00 - | VAZ 21214 |