Опис
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | чорний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | K288 |
| Довжина (см) | 65 55 50 35 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | K301 |
| Довжина (см) | 50 |
| виконання | альтернативи |
| OEM дизайн | оригінальний T633C |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 295 |
| Вага упаковки | 0,38 кг |
| EAN | 8595141020892 |
| Виробник | Модель | Тип | Рік | Двигун |
|---|---|---|---|---|
| SKODA | OCTAVIA I (1U2) | 1.6 (1,598ccm 55kw) | 09/1996 - 09/2004 | AEE |
| SKODA | OCTAVIA I Combi (1U5) | 1.6 (1,598ccm 55kw) | 07/1998 - 09/2004 | AEE |