Гальмівний диск BREMBO 08.B804.11
(0.0) 0 відгуків
Код: 1183687
Диск гальмівний задн Лів/Прав LAND ROVER FREELANDER 2 2.0/2.2D/3.2 10.06-10.14
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
  • логотип нової пошти У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
  • лого самовивіз Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
  • лого самовивіз Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
✓ Варіанти оплати:
  • логотип готівка Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
  • логотип оплати iban Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
  • лого visa логотип master card Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
✓ Гарантія на усі товари, повернення та обмін
Вкажіть номер телефону для швидкого замовлення:
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Опис
  • Монтажна позиція: задн
  • Сторона монтажу: Прав /·Лів
  • Зовнішній діаметр: 302.0 мм
  • Товщина: 11.0 мм
  • Мінімальна товщина: 9.0 мм
  • Загальна висота: 64.0 мм
  • Кількість монтажних отворів: 5.0 шт
  • Тип диска: повний
  • Поверхня: покритий