Гальмівний диск ABE C4X023ABE
(0.0) 0 відгуків
Код: 722936
Диск гальмівний задн Лів/Прав OPEL ZAFIRA C 1.4-2.0D 10.11-
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
  • логотип нової пошти У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
  • лого самовивіз Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
  • лого самовивіз Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
✓ Варіанти оплати:
  • логотип готівка Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
  • логотип оплати iban Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
  • лого visa логотип master card Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
✓ Гарантія на усі товари, повернення та обмін
Вкажіть номер телефону для швидкого замовлення:
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Опис
  • Монтажна позиція: задн
  • Сторона монтажу: Прав /·Лів
  • Зовнішній діаметр: 315.0 мм
  • Товщина: 23.0 мм
  • Мінімальна товщина: 21.0 мм
  • Загальна висота: 42.7 мм
  • Кількість монтажних отворів: 5.0 шт
  • Тип диска: Вентильований
  • Діаметр монтажного отвору: 70.5 мм