Гальмівний диск ABE C4G011ABE
(0.0) 0 відгуків
Код: 992056
Диск гальмівний задн Лів/Прав FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.8/1.8D/1.8LPG 06.02-12.13
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
  • логотип нової пошти У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
  • лого самовивіз Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
  • лого самовивіз Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
✓ Варіанти оплати:
  • логотип готівка Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
  • логотип оплати iban Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
  • лого visa логотип master card Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
✓ Гарантія на усі товари, повернення та обмін
Вкажіть номер телефону для швидкого замовлення:
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Опис
  • Монтажна позиція: задн
  • Сторона монтажу: Прав /·Лів
  • Зовнішній діаметр: 278.0 мм
  • Товщина: 11.0 мм
  • Мінімальна товщина: 8.0 мм
  • Загальна висота: 53.7 мм
  • Кількість монтажних отворів: 5.0 шт
  • Тип диска: повний
  • Діаметр монтажного отвору: 63.5 мм
  • Діаметр отвору: 108.0 мм