Двірник (щітка склоочисника) OXIMO WUSPR650
(0.0) 0 відгуків
Код: 1955973
Немає фото
Щітка склоочисника каркасна передн із спойлером (1шт) 650мм MERCEDES VIANO (W639), VITO (W638) CITROEN C8 FIAT ULYSSE LANCIA PHEDRA PEUGEOT 807 RENAULT AVANTIME, ESPACE III 02.96-
сьогодні
✓ Варіанти доставки:
  • логотип нової пошти У відділення \ поштомат Нової пошти (Безкоштовна доставка від 3000грн)
  • лого самовивіз Самовивіз з пункту видачі у м. Київ (вул. Микільсько-Слобідська 13)
  • лого самовивіз Кур'єр Uklon Delivery по місту Київ
✓ Варіанти оплати:
  • логотип готівка Оплата готівкою (при самовивозі або післяплатою)
  • логотип оплати iban Оплата на розрахунковий рахунок (на IBAN рахунок ФОП)
  • лого visa логотип master card Оплата онлайн (Visa/Mastercard/Monopay)
✓ Гарантія на усі товари, повернення та обмін
Вкажіть номер телефону для швидкого замовлення:
Якщо Ви не впевнені, доручіть підбір автозапчастин спеціалісту:
Опис
Щітка склоочисника каркасна OXIMO зі спойлером та розпилювачем 550 mm / 22”